Zapraszamy do kontaktu: [email protected] Tel. 733 940 944

Zapraszamy do kontaktu:

[email protected]

Tel. 733 940 944

Zapraszamy do kontaktu:

[email protected]

Tel. 733 940 944

TARASY Z BETONU

Płyty tarasowe PRO-INTERIOR to idealne rozwiązanie na nowoczesny przydomowy taras, patio czy ścieżkę.
Ze względu na swoje właściwości fizyczne Beton jest najpopularniejszym materiałem na taras – ponieważ jest to materiał odporny na najsurowsze warunki atmosferyczne, nie straszne mu mroźne zimy jak i upalne lata, a przy tym wygląda elegancko.

Płyty na taras Poznań

Płyty betonowe na taras

Płyty betonowe – taras – Poznań

Płyty z betonu architektonicznego łatwo dopasować do otoczenia – ogrodu, elewacji domu, pasują idealnie do nowoczesnej architektury. To współczesny wymiar elegancji, są nowoczesną alternatywą dla tradycyjnych okładzin tarasowych. Płyty produkowane są z betonu architektonicznego w technologii WET-CAST, ręcznego odlewania.

Płyty tarasowe - betonowe

Płyta betonowa na taras Poznań

Płyty tarasowe

Płyty tarasowe z betonu architektonicznego wykonywane są własnoręcznie w naszej fabryce w Polsce. Każda z nich posiada cechy, które są elementami charakterystycznymi dla materiału jakim jest beton. Nierównomierne rozłożenie wżerów i małe dysproporcje w kolorach sprawiają, że niemożliwym jest uzyskanie dwóch identycznych egzemplarzy. Każda z płyt jest wyjątkowa i właśnie ta cecha jest ich podstawową właściwością i największą zaletą. Jeśli pragniesz się wyróżnić i nadać tarasowi niebanalnego charakteru to z pewnością zakochasz się w betonie architektonicznym.

Tarasy z betonu

Nowoczesne tarasy z płyt betonowych Poznań

Płyty na taras które zamówisz trafią do ciebie wprost z naszej fabryki, gdzie były przygotowywane ręcznie przez naszych pracowników, dzięki czemu zadbaliśmy o ich każdy – nawet najmniejszy szczegół.

Płyty tarasowe - wymiary

PŁYTKI TARASOWE