Zapraszamy do kontaktu: [email protected] Tel. 733 940 944

Zapraszamy do kontaktu:

[email protected]

Tel. 733 940 944

Zapraszamy do kontaktu:

[email protected]

Tel. 733 940 944

PŁYTKI POZNAŃ

Zapraszamy do naszego salonu w Poznaniu gdzie pomieściliśmy dla Was ponad tysiąc wzorów płytek.

Wszystko to wygodnie i elegancko umieszczone w płytotekach, lub zaaranżowane w boksach prezentujących najnowsze trendy w świecie wyposażenia wnętrz.

Płytki to asortyment, który koniecznie trzeba zobaczyć na żywo. Nie można ich wybrać z katalogu, czy na podstawie zdjęć z internetu.

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam podpowiedzieć klientowi jaki typ płytek spisze się w danym miejscu.

Wybierając płytki na daną powierzchnie (taras,łazienka,salon,wiatrołap) musimy brać pod uwagę wiele parametrów. W tym twardość, nasiąkliwość, antypoślizgowość, czy też mrozoodporność.

Klient zawsze może liczyć na naszą wiedzę, a dodatkowo uzyskać pomoc projektową przy wyposażaniu łazienki, o czym więcej piszemy tutaj:

Przy wyborze fabryk płytkowych, które reprezentujemy ofertowo skupiliśmy się na trzech podstawowych kwestiach.

Po pierwsze wygląd danego produktu. Chcemy aby nasze produkty były nietuzinkowe, a ich tekstury w pełni oddawały to co odwzorowują (kamień, beton, drewno) Potrafimy wychwycić perełki wśród tysięcy produktów dostępnych na rynku, najbardziej wymagające produkty w wielu modnych formatach (60x120cm, 75x150cm, 120x240cm)

Drugim kryterium jest jakość. Dbamy o to aby produkty spełniały wszystkie wymogi pod kątem wytrzymałości, kalibracji i odcienia. Nie współpracujemy z fabrykami, które mają problemy ze swoimi liniami technicznymi, które nie są wstanie dostarczyć nam materiału pełnowartościowego. Jeżeli na taki produkt natrafiamy, automatycznie zostaje usunięty z oferty.

Trzecim kryterium jest cena. Nasz salon nastawiony jest na produkty wyglądające prestiżowo w umiarkowanej cenie. Jednak wiemy, że poniżej pewnej kwoty nie można wyprodukować produktu spełniającego powyższe dwa wymagania.

Większość obiektów, które projektujemy w naszym salonie w Poznaniu wyposażamy w płytki łazienkowe w orientacyjnej cenie 100-130zł/m2 Taka kwota pozwala nam na korzystanie z materiałów ciekawych, z dobrych fabryk, spełniających techniczne normy i w modnym formacie.

W naszym salonie posiadamy asortyment z około trzydziestu fabryk. Pochodzących z różnych krajów takich jak : Włochy, Hiszpania, Turcja, Niemcy, Czechy, Chiny, Portugalia i oczywiście Polska.